Deschidere sesiune formare curs TIC - 21 ianuarie 2012!


Investeşte în oameni!
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară 1: „Educaţia şi formarea profesionalǎ în sprijinul creşterii economice şi dezvoltǎrii societǎţii bazate pe cunoaştere”
Domeniul major de intervenţie 1.3. „Dezvoltarea resurselor umane din educaţie şi formare profesionalǎ”
Titlul proiectului: Formarea continuǎ a cadrelor didactice pentru utilizarea resurselor informatice moderne în predarea eficientǎ a limbii engleze şi evaluarea la nivel european a competenţelor lingvistice
Nr. de identificare al contractului: POSDRU/87/1.3/S/62665
  Lista centrelor care incep formarea in data de 21.01.2012    
Nr. Crt. Centru Judetul Formator IT
1 Colegiul Naţional «Horia Cloşca şi Crişan », Bdul 1 Decembrie, nr.11 ALBA – IULIA CENTRU Alba Zamfiroaea Nicoleta
2 Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Bdul. Gen. Dragalina, nr.6 ARAD  VEST Arad Pacurariu Anca
3 Colegiul National Liceal « I.C. Brătianu » Str. Armand Călinescu, nr.14 PITEŞTI SUD MUNTENIA Argeș Corbu Silvia
4 Liceul Teoretic « Ion Barbu »,Str. Transilvaniei, nr. 6 PITEŞTI SUD MUNTENIA Argeș Iulian Burleasca
5 Colegiul  Economic " Ion Ghica" Str. 9 mai, nr. 104 BACĂU NORD EST Bacău Gargaun Catalin 
6 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri” Str. Vasile Alecsandri, nr.37 BACĂU NORD EST Bacău Lazar Ingrid Elena
7 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu” Str. Spiru Haret, nr. 3-5 ORADEA NORD VEST Bihor Muscas Viorel
8 Colegiul Tehnic “ M. Viteazul” Str. Poieniţei, nr. 25 ORADEA NORD VEST Bihor Muscas Anna Monika
9 Colegiul National « Liviu Rebreanu » Bdul. Republicii, nr. 8 BISTRIŢA NORD VEST Bistrița-Năsăud Galatan Susana 
10 Colegiul National "A. T. Laurian" Str.Nicolae Iorga, nr. 19 BOTOŞANI NORD EST Botoșani Nechita Carmen
11 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii “Emil Racoviţă” Str. Armoniei, nr. 6 BRAŞOV CENTRU Brașov JOANTĂ ADINA-MARIA
12 Şc. cu clasele I-VIII nr 27 “Anatol Ghermanschi” Str. Mărgăritarelor, nr. 2 BRAŞOV CENTRU Brașov Chitu Viana
13 Colegiul National « Nicolae Bălcescu » Str. Alexandru Ioan Cuza, nr.182 BRĂILA SUD EST Brăila Cristina Anton
14 Grupul Şcolar “D. Filipescu” Str.Dimitrie Filipescu, nr. 6 BUZĂU SUD EST Buzău Anca Harabagiu
15 Liceul Teoretic «Neagoe Basarab» Str. Eroilor, nr. 36 OLTENIŢA SUD MUNTENIA Călărași Stancu Rodica
16 Liceul Teoretic “Gh. Şincai” Str. Avram Iancu, nr. 33 CLUJ-NAPOCA NORD VEST Cluj Ciobanu Mihaela
17 Colegiul National « Mircea cel Bătrân » Str. Ştefan cel Mare, nr. 6 CONSTANŢA SUD EST Constanța Adochiei Daniela
18 Colegiul Comercial “Carol I” Str. Decebal, nr.15 CONSTANŢA SUD EST Constanța Ceacu Simona
19 Grup Şcolar “Voievodul Mircea” Bdul Carol I, nr 70 TÂRGOVIŞTE SUD MUNTENIA Dâmbovița Vitan Adrian
20 Colegiul Tehnic Energetic, Str.Amaradia , nr. 59 CRAIOVA SUD VEST OLTENIA Dolj Capruciu Marinela
21 Colegiul Naţional „Carol I” Str. Ion Maiorescu, nr. 2 CRAIOVA SUD VEST OLTENIA Dolj Cerbulescu Monica
22 Colegiul Naţional ”Costache Negri” Str. Brăilei, nr. 134 GALAŢI SUD EST Galați Stratulat Rodica Daniela 
23 Colegiul Naţional „Al.I.Cuza” Str.Aleea Şcolii, nr. 1 GALAŢI SUD EST Galați Impuscatu Antoneta
24 Colegiul Naţional “Ion Maiorescu” Str. N.D.Barcian, nr. 8 GIURGIU SUD MUNTENIA Giurgiu Ghenciu Alina
25 Colegiul  Comercial « Vasile Madgearu » Str. Tudor Vladimirescu, nr. 124 TÂRGU-JIU SUD VEST OLTENIA Gorj Popovici Laurenţiu Daniel
26 Colegiul Naţional de Informatică “Traian Lalescu” Str. Victoriei, nr. 23 HUNEDOARA VEST Hunedoara Manolea Mihaela
27 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul” Bdul. Unirii, nr. 10 SLOBOZIA SUD MUNTENIA Ialomița Borodea Gabriela
28 Colegiul Naţional „Garabet Ibrăileanu” Str. Oastei, nr. 1 IAŞI NORD EST Iași Lupuleasa Radu
29 Colegiul  „Naţional” Str. Arcu, nr. 4 IAŞI NORD EST Iași Anca Uriciuc
30 Liceul cu Progam Sportiv Aleea Grigore Ghica, nr. 28 IAŞI NORD EST Iași Sorin Andrei
31 Colegiul Naţional “ Gh. Şincai” Str. Gheorghe Şincai, nr. 25 BAIA- MARE NORD VEST Maramureș Ilioasa Adriana
32 Colegiul Naţional “Vasile Lucaciu” Str. Culturii, nr. 2 BAIA- MARE NORD VEST Maramureș Scurtu Cosette
33 Colegiul Naţional Pedagogic "Ştefan Odobleja" Bdul.Soveja, nr.18 DROBETA  TURNU-SEVERIN SUD VEST OLTENIA Mehedinți Guina Claudia
34 Colegiul Naţional “Al. Papiu Ilarian” Str. Bernady Gyorgy, nr.12 TÂRGU- MUREŞ CENTRU Mureș Seica Ladislau
35 Colegiul Naţional “Calistrat Hogaş” Str. Alexandru cel Bun, nr. 19 PIATRA-NEAMŢ NORD EST Neamț Ungureanu Florentina
36 Liceul de Artă « Victor Brauner » Str. Peneş Curcanul, nr. 6 PIATRA-NEAMŢ NORD EST Neamț Airinei Liliana
37 Colegiul Naţional ”Al. I.Cuza” Str. 1 Mai, nr. 5 CORABIA SUD VEST OLTENIA Olt Antonescu Catalin
38 Colegiul Naţional “ Nichita Stănescu” Str. Nalbei, nr. 3 PLOIEŞTI SUD MUNTENIA Prahova Ionescu Daniela
39 Colegiul Naţional “M.Eminescu” Str. Mihai Eminescu, nr. 5 SATU-MARE NORD VEST Satu Mare Rotaru Liviu
40 Colegiul Naţional “Ştefan   cel Mare” Str. Vasile Alecsandri, nr. 7 SUCEAVA NORD EST Suceava Stefanescu Narcisa
41 Liceul  Teoretic „Constantin Noica” Str. Dunării, nr.133 ALEXANDRIA SUD MUNTENIA Teleorman Stan Ilie
42 Liceul Pedagogic „Carmen Sylva” Bdul. C.D.Loga, nr. 45 TIMIŞOARA VEST Timiș Burcea-Iancu Radu
43 Liceul Teoretic “Mihail Kogălniceanu” Str. Mihail Kogălniceanu, nr. 19 VASLUI NORD EST Vaslui Luca Mihai
44 Colegiul Naţional de Informatică „Matei Basarab” Str. Mareşal Antonescu, nr. 21 RÂMNICU VÂLCEA SUD VEST OLTENIA Vâlcea Cojocaru Nicoleta
45 Colegiul Naţional „Mircea cel Bătrân” Str. Carol I, nr. 41 RÂMNICU VÂLCEA SUD VEST OLTENIA Vâlcea Nedelcuta Ana Maria
46 Liceul Teoretic “Duiliu Zamfirescu” Str. Ştefan cel Mare, nr.40 ODOBEŞTI SUD EST Vrancea Toader Florin
47 Colegiul Economic “Mihail Kogălniceanu” Bdul Gării, nr. 25 FOCŞANI SUD EST Vrancea Mandru Cornelia
48 Colegiul Naţional „Spiru Haret” Str. Italiană,nr 17,sect. 2 BUCUREŞTI BUCUREŞTI ILFOV BUCURESTI Penea Stefania

I want to join

If you want to join our courses, please complete one of the digital documents by following this link. 

Thank you!


Guide to Join



Project Sustainability


Site activity

  • Site Counter: 2,827,899
  • Unique Visitor: 166,943

Forumurile active contin:

  • 1577 subiecte
  • 79734 comentarii

Au fost trimise 9948 invitatii la cursuri.




This site is not optimized for Internet Explorer V6