Date incepere curs TIC in centrele de formare


  Investeşte în oameni!
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară 1: „Educaţia şi formarea profesionalǎ în sprijinul creşterii economice şi dezvoltǎrii societǎţii bazate pe cunoaştere”
Domeniul major de intervenţie 1.3. „Dezvoltarea resurselor umane din educaţie şi formare profesionalǎ”
Titlul proiectului: Formarea continuǎ a cadrelor didactice pentru utilizarea resurselor informatice moderne în predarea eficientǎ a limbii engleze şi evaluarea la nivel european a competenţelor lingvistice
Nr. de identificare al contractului: POSDRU/87/1.3/S/62665
               
Nr. Crt. Centru Judetul Formator IT Grupa Data incepere curs Data evaluare Nr participanti
               
1 Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Bdul. Gen. Dragalina, nr.6 ARAD  VEST Arad Pacurariu Anca 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
2 Colegiul National Liceal « I.C. Brătianu » Str. Armand Călinescu, nr.14 PITEŞTI SUD MUNTENIA Argeș Corbu Silvia 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
3 Liceul Teoretic « Ion Barbu »,Str. Transilvaniei, nr. 6 PITEŞTI SUD MUNTENIA Argeș Iulian Burleasca 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
4 Colegiul  Economic " Ion Ghica" Str. 9 mai, nr. 104 BACĂU NORD EST Bacău Gargaun Catalin  1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
5 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu” Str. Spiru Haret, nr. 3-5 ORADEA NORD VEST Bihor Muscas Viorel 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
6 Colegiul Tehnic “ M. Viteazul” Str. Poieniţei, nr. 25 ORADEA NORD VEST Bihor Muscas Anna Monika 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
7 Colegiul National « Liviu Rebreanu » Bdul. Republicii, nr. 8 BISTRIŢA NORD VEST Bistrița-Năsăud Galatan Susana  1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
8 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii “Emil Racoviţă” Str. Armoniei, nr. 6 BRAŞOV CENTRU Brașov JOANTĂ ADINA-MARIA 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
9 Şc. cu clasele I-VIII nr 27 “Anatol Ghermanschi” Str. Mărgăritarelor, nr. 2 BRAŞOV CENTRU Brașov Chitu Viana 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
10 Colegiul National « Nicolae Bălcescu » Str. Alexandru Ioan Cuza, nr.182 BRĂILA SUD EST Brăila Cristina Anton 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
11 Grupul Şcolar “D. Filipescu” Str.Dimitrie Filipescu, nr. 6 BUZĂU SUD EST Buzău Anca Harabagiu 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
12 Liceul Teoretic «Neagoe Basarab» Str. Eroilor, nr. 36 OLTENIŢA SUD MUNTENIA Călărași Stancu Rodica 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
13 Liceul Teoretic “Gh. Şincai” Str. Avram Iancu, nr. 33 CLUJ-NAPOCA NORD VEST Cluj Ciobanu Mihaela 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
14 Colegiul National « Mircea cel Bătrân » Str. Ştefan cel Mare, nr. 6 CONSTANŢA SUD EST Constanța Adochiei Daniela 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
15 Grup Şcolar “Voievodul Mircea” Bdul Carol I, nr 70 TÂRGOVIŞTE SUD MUNTENIA Dâmbovița Vitan Adrian 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
16 Colegiul Naţional „Al.I.Cuza” Str.Aleea Şcolii, nr. 1 GALAŢI SUD EST Galați Impuscatu Antoneta 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
17 Colegiul  Comercial « Vasile Madgearu » Str. Tudor Vladimirescu, nr. 124 TÂRGU-JIU SUD VEST OLTENIA Gorj Popovici Laurenţiu Daniel 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
18 Colegiul Naţional de Informatică “Traian Lalescu” Str. Victoriei, nr. 23 HUNEDOARA VEST Hunedoara Manolea Mihaela 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
19 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul” Bdul. Unirii, nr. 10 SLOBOZIA SUD MUNTENIA Ialomița Serban Gabriela / Borodea Gabriela 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
20 Colegiul Naţional „Garabet Ibrăileanu” Str. Oastei, nr. 1 IAŞI NORD EST Iași Lupuleasa Radu 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
21 Colegiul Naţional “ Gh. Şincai” Str. Gheorghe Şincai, nr. 25 BAIA- MARE NORD VEST Maramureș Ilioasa Adriana 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
22 Colegiul Naţional “Vasile Lucaciu” Str. Culturii, nr. 2 BAIA- MARE NORD VEST Maramureș Scurtu Cosette 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
23 Colegiul Naţional “Al. Papiu Ilarian” Str. Bernady Gyorgy, nr.12 TÂRGU- MUREŞ CENTRU Mureș Seica Ladislau 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
24 Colegiul Naţional “Calistrat Hogaş” Str. Alexandru cel Bun, nr. 19 PIATRA-NEAMŢ NORD EST Neamț Ungureanu Florentina 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
25 Liceul de Artă « Victor Brauner » Str. Peneş Curcanul, nr. 6 PIATRA-NEAMŢ NORD EST Neamț Airinei Liliana 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
26 Colegiul Naţional “ Nichita Stănescu” Str. Nalbei, nr. 3 PLOIEŞTI SUD MUNTENIA Prahova Ionescu Daniela 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
27 Colegiul Naţional “Ştefan   cel Mare” Str. Vasile Alecsandri, nr. 7 SUCEAVA NORD EST Suceava Stefanescu Narcisa 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
28 Liceul Pedagogic „Carmen Sylva” Bdul. C.D.Loga, nr. 45 TIMIŞOARA VEST Timiș Burcea-Iancu Radu 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
29 Liceul Teoretic “Mihail Kogălniceanu” Str. Mihail Kogălniceanu, nr. 19 VASLUI NORD EST Vaslui Luca Mihai 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
30 Colegiul Naţional „Mircea cel Bătrân” Str. Carol I, nr. 41 RÂMNICU VÂLCEA SUD VEST OLTENIA Vâlcea Nedelcuta Ana Maria 1 21-ian.-12 25-feb.-12 15
31 Colegiul Naţional «Horia Cloşca şi Crişan », Bdul 1 Decembrie, nr.11 ALBA – IULIA CENTRU Alba Zamfiroaea Nicoleta 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
32 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri” Str. Vasile Alecsandri, nr.37 BACĂU NORD EST Bacău Lazar Ingrid Elena 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
33 Colegiul Comercial “Carol I” Str. Decebal, nr.15 CONSTANŢA SUD EST Constanța Ceacu Simona 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
34 Colegiul Tehnic Energetic, Str.Amaradia , nr. 59 CRAIOVA SUD VEST OLTENIA Dolj Capruciu Marinela 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
35 Colegiul Naţional „Carol I” Str. Ion Maiorescu, nr. 2 CRAIOVA SUD VEST OLTENIA Dolj Cerbulescu Monica 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
36 Colegiul Naţional ”Costache Negri” Str. Brăilei, nr. 134 GALAŢI SUD EST Galați Stratulat Rodica Daniela  1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
37 Colegiul Naţional “Ion Maiorescu” Str. N.D.Barcian, nr. 8 GIURGIU SUD MUNTENIA Giurgiu Ghenciu Alina 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
38 Colegiul  „Naţional” Str. Arcu, nr. 4 IAŞI NORD EST Iași Anca Uriciuc 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
39 Liceul cu Progam Sportiv Aleea Grigore Ghica, nr. 28 IAŞI NORD EST Iași Sorin Andrei 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
40 Colegiul Naţional Pedagogic "Ştefan Odobleja" Bdul.Soveja, nr.18 DROBETA  TURNU-SEVERIN SUD VEST OLTENIA Mehedinți Guina Claudia 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
41 Colegiul Naţional ”Al. I.Cuza” Str. 1 Mai, nr. 5 CORABIA SUD VEST OLTENIA Olt Antonescu Catalin 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
42 Liceul  Teoretic „Constantin Noica” Str. Dunării, nr.133 ALEXANDRIA SUD MUNTENIA Teleorman Stan Ilie 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
43 Colegiul Economic “Mihail Kogălniceanu” Bdul Gării, nr. 25 FOCŞANI SUD EST Vrancea Mandru Cornelia 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
44 Colegiul National "A. T. Laurian" Str.Nicolae Iorga, nr. 19 BOTOŞANI NORD EST Botoșani Nechita Carmen 1 21-ian.-12 3-mar.-12 15
45 Colegiul Naţional “M.Eminescu” Str. Mihai Eminescu, nr. 5 SATU-MARE NORD VEST Satu Mare Rotaru Liviu 1 21-ian.-12 10-mar.-12 15
46 Colegiul Naţional de Informatică „Matei Basarab” Str. Mareşal Antonescu, nr. 21 RÂMNICU VÂLCEA SUD VEST OLTENIA Vâlcea Cojocaru Nicoleta 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
47 Liceul Teoretic “Duiliu Zamfirescu” Str. Ştefan cel Mare, nr.40 ODOBEŞTI SUD EST Vrancea Toader Florin 1 21-ian.-12 10-mar.-12 15
48 Colegiul National « Titu Maiorescu», Str. Ecaterina Varga, nr. 10 AIUD CENTRU Alba Fulea Sorina Diana 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
49 Liceul Pedagogic "Dimitrie  Tichindeal"Bdul. Gen. Dragalina, nr.7 ARAD  VEST Arad Salajan Romana 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
50 Colegiul Naţional “ Mihai Eminescu” Str. Octav Onicescu, nr. 7 BOTOŞANI NORD EST Botoșani Voinea Axinte Alina 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
51 Şc. cu clasele I-VIII “Ion Borcea” Şos. Mangaliei AGIGEA SUD EST Constanța Ionascu Violeta 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
52 Colegiul National “Nicolae Titulescu” Str. Trandafirilor, nr. 9 PUCIOASA SUD MUNTENIA Dâmbovița Paduraru Mihaela  1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
53 Colegiul Tehnic “Transilvania” Str. 22 Decembrie, nr.116 DEVA VEST Hunedoara Voronianu Sanda Florina 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
54 Colegiul Naţional “Ştefan cel Mare” Str. Ştefan cel Mare, nr. 67 TÂRGU-NEAMŢ NORD EST Neamț Airinei Ana Maria 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
55 Colegiul Naţional ” Radu Greceanu” Str. Nicolae Bălcescu, nr.8 SLATINA SUD VEST OLTENIA Olt Petre Claudia  1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
56 Şcoala cu clasele I- VIII, Str. Eforiei, nr. 46A VALEA CĂLUGĂREASCĂ SUD MUNTENIA Prahova Vica Constanta 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
57 Colegiul National Pedagogic “Andrei Şaguna” Str. Turnu Roşu, nr. 2 SIBIU CENTRU Sibiu Raduly Janos 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
58 Colegiul Naţional „C.D. Loga” Bdul. C.D.Loga, nr. 37 TIMIŞOARA VEST Timiș Jelco Stancov 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
59 Şcoala cu clasele I- VIII,  Nr. 5 "Corneliu Popescu" Calea Victoriei, nr. 114, sect. 1 BUCUREŞTI BUCUREŞTI ILFOV BUCURESTI Demeter Elena Cristina 1 28-ian.-12 10-mar.-12 15
60 Colegiul Tehnic „Al.Papiu  Ilarian” Str. Mihai Viteazul, nr. 59 ZALĂU NORD VEST Sălaj Negrea Flavia 1 28-ian.-12 17-mar.-12 15
61 Liceul Teoretic “Horia  Hulubei” Str. Fizicienilor, nr. 42 MĂGURELE BUCUREŞTI ILFOV Ilfov Apostol Mihai 1 4-feb.-12 17-mar.-12 15
63 Colegiul Naţional “ Octavian Goga” Str. Mitropoliei, nr. 34 SIBIU CENTRU Sibiu Sibisan Madalina 1 11-feb.-12 17-mar.-12 15
64 Liceul Teoretic „Ion Barbu” Str. Năbucului, nr. 18, sect. 5 BUCUREŞTI BUCUREŞTI ILFOV Bucuresti Milies Raluca 1 11-feb.-12 17-mar.-12 15
62 Colegiul Naţional “Gh. Vrânceanu” Str. Lucreţiu Pătrăşcanu, nr.30 BACĂU NORD EST Bacău Daniela Tarasa 1 28-ian.-12 17-mar.-12 15
65 Colegiul Naţional Bănăţean Bdul. 16 Decembrie 1989, nr.26 TIMIŞOARA VEST Timis Branga Monica 1 18-feb.-12 17-mar.-12 15
66 Colegiul Naţional “T. Vladimirescu” Str. Unirii, nr. 29 TÂRGU-JIU SUD VEST OLTENIA Gorj Staicu Marian 1 11-feb.-12 24-mar.-12 15
67 Colegiul Naţional „Spiru Haret” Str. Italiană,nr 17,sect. 2 BUCUREŞTI BUCUREŞTI ILFOV BUCURESTI Penea Stefania 1 21-ian.-12 24-mar.-12 15
68 Colegiul Naţional “Eudoxiu Hurmuzachi” Str. Bucovinei, nr. 5 RĂDĂUŢI NORD EST Suceava Coaja Gabriela 1 18-feb.-12 24-mar.-12 15
69 Liceul Teoretic “Mikes Kelemen” Str.Kos Karoly nr.1-3 SF. GHEORGHE CENTRU Covasna Szocs Emese 1 18-feb.-12 24-mar.-12 15
70 Colegiul  “Alexandru cel Bun ” ,Str. Bucovinei, nr. 41 GURA-HUMORULUI NORD EST Suceava Laslau Catalin 1 10-mar.-12 9-apr.-12 15
71 Liceul Teoretic „ Al. I. Cuza” Aleea Barajul Dunării, nr. 5, sect. 3 BUCUREŞTI BUCUREŞTI ILFOV Bucuresti Badea Corina 1 25-feb.-12 10-apr.-12 15
72 Grupul Şcolar Industrial Alimentar, Fetesti Ialomita  Buzatu Cristina 1 17-mar.-12 28-apr.-12 15
73 Colegiu National „Traian  Lalescu” Str. Alexandru Ioan Cuza, nr.7 REŞIŢA VEST Caras Sevarin Simon Adrian 1 7-apr.-12 19-mai.-12 15
74 Grupul Şcolar Str. Valea Buţii, nr.5 MĂNECIU SUD MUNTENIA Prahova Despan Gabriela 1 7-apr.-12 19-mai.-12 15
75 Liceul Pedagogic Str.Comerţului, nr 11C TULCEA SUD EST Tulcea Spataru Mihaela 1 7-apr.-12 19-mai.-12 15

I want to join

If you want to join our courses, please complete one of the digital documents by following this link. 

Thank you!


Guide to Join



Project Sustainability


Site activity

  • Site Counter: 2,827,899
  • Unique Visitor: 166,943

Forumurile active contin:

  • 1577 subiecte
  • 79734 comentarii

Au fost trimise 9948 invitatii la cursuri.




This site is not optimized for Internet Explorer V6