Date incepere curs stiintific in centrele de formare


Numar Centru Locatia de formare Data incepere curs Judetul Formator Engleza Grupa Data evaluare curs Nr participanti
1 Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Bdul. Gen. Dragalina, nr.6 ARAD  VEST 3-mar.-12 Arad Marinescu Livia 1 20-apr.-12 15
2 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu” Str. Spiru Haret, nr. 3-5 ORADEA NORD VEST 3-mar.-12 Bihor Balmos Raluca 1 20-apr.-12 15
3 Colegiul Tehnic “ M. Viteazul” Str. Poieniţei, nr. 25 ORADEA NORD VEST 3-mar.-12 Bihor Jurca Ovidiu 1 20-apr.-12 15
4 Şc. cu clasele I-VIII nr 27 “Anatol Ghermanschi” Str. Mărgăritarelor, nr. 2 BRAŞOV CENTRU 10-mar.-12 Brașov Buzea Simona 1 20-apr.-12 15
5 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii “Emil Racoviţă” Str. Armoniei, nr. 6 BRAŞOV CENTRU 10-mar.-12 Brașov Dobrin Stefania 1 20-apr.-12 15
6 Colegiul National « Nicolae Bălcescu » Str. Alexandru Ioan Cuza, nr.182 BRĂILA SUD EST 3-mar.-12 Brăila Ciurea Monica Claudia 1 20-apr.-12 15
7 Grupul Şcolar “D. Filipescu” Str.Dimitrie Filipescu, nr. 6 BUZĂU SUD EST 3-mar.-12 Buzău Oprea Georgeta 1 20-apr.-12 15
8 Liceul Teoretic «Neagoe Basarab» Str. Eroilor, nr. 36 OLTENIŢA SUD MUNTENIA 3-mar.-12 Călărași Gheorghe Monica 1 20-apr.-12 15
9 Colegiul Naţional “ Gh. Şincai” Str. Gheorghe Şincai, nr. 25 BAIA- MARE NORD VEST 3-mar.-12 Maramureș Cucuiat Marius Ciprian Vasile 1 20-apr.-12 15
10 Colegiul Naţional “Vasile Lucaciu” Str. Culturii, nr. 2 BAIA- MARE NORD VEST 3-mar.-12 Maramureș Salajan Simona 1 20-apr.-12 15
11 Liceul de Artă « Victor Brauner » Str. Peneş Curcanul, nr. 6 PIATRA-NEAMŢ NORD EST 3-mar.-12 Neamț Burduja Georgeta 1 20-apr.-12 15
12 Colegiul Naţional “Ştefan   cel Mare” Str. Vasile Alecsandri, nr. 7 SUCEAVA NORD EST 3-mar.-12 Suceava Ardeleanu Gabriela 1 20-apr.-12 15
13 Colegiul  Comercial « Vasile Madgearu » Str. Tudor Vladimirescu, nr. 124 TÂRGU-JIU SUD VEST OLTENIA 10-mar.-12 Gorj Dan Aurelia Veronica 1 23-apr.-12 15
14 Colegiul National "Horia Closca si Crisan", Bdul 1 Decembrie, Nr. 11, Alba Iulia 31-mar.-12 Alba Nicula Diana 1 28-apr.-12 15
15 Colegiul National « Mircea cel Bătrân » Str. Ştefan cel Mare, nr. 6 CONSTANŢA SUD EST 10-mar.-12 Constanța Niculescu Florina Jasmine 1 28-apr.-12 15
16 Colegiul Comercial “Carol I” Str. Decebal, nr.15 CONSTANŢA SUD EST 10-mar.-12 Constanța Vlad Alexandrina 1 28-apr.-12 15
17 Colegiul Naţional „Carol I” Str. Ion Maiorescu, nr. 2 CRAIOVA SUD VEST OLTENIA 10-mar.-12 Dolj Cosoveanu Cristiana 1 28-apr.-12 15
18 Colegiul Tehnic Energetic, Str.Amaradia , nr. 59 CRAIOVA SUD VEST OLTENIA 10-mar.-12 Dolj Vasile Corina 1 28-apr.-12 15
19 Colegiul Naţional “T. Vladimirescu” Str. Unirii, nr. 29 TÂRGU-JIU SUD VEST OLTENIA 24-mar.-12 Gorj Tamisi Mirela Maria 1 28-apr.-12 15
20 Colegiul Naţional Pedagogic "Ştefan Odobleja" Bdul.Soveja, nr.18 DROBETA  TURNU-SEVERIN SUD VEST OLTENIA 10-mar.-12 Mehedinți Nicolaescu Aurelia Mihaela  1 28-apr.-12 15
21 Colegiul Naţional “Calistrat Hogaş” Str. Alexandru cel Bun, nr. 19 PIATRA-NEAMŢ NORD EST 3-mar.-12 Neamț Puscalau Antoneta Gabriela  1 28-apr.-12 15
22 Colegiul Naţional ”Al. I.Cuza” Str. 1 Mai, nr. 5 CORABIA SUD VEST OLTENIA 31-mar.-12 Olt Firicescu Nicusor 1 28-apr.-12 15
23 Liceul Teoretic “Mihail Kogălniceanu” Str. Mihail Kogălniceanu, nr. 19 VASLUI NORD EST 24-mar.-12 Vaslui Aprodu Narcis 1 28-apr.-12 15
24 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri” Str. Vasile Alecsandri, nr.37 BACĂU NORD EST 10-mar.-12 Bacău Codreanu Teona 1 5-mai.-12 15
25 Şc. cu clasele I-VIII “Ion Borcea” Şos. Mangaliei AGIGEA SUD EST 17-mar.-12 Constanța Gogoasa Gelal Ghionul 1 5-mai.-12 15
26 Grup Şcolar “Voievodul Mircea” Bdul Carol I, nr 70 TÂRGOVIŞTE SUD MUNTENIA 17-mar.-12 Dâmbovița Oprea Mihaela Veronica 1 5-mai.-12 15
27 Liceul cu Progam Sportiv Aleea Grigore Ghica, nr. 28 IAŞI NORD EST 17-mar.-12 Iași Rusu Dragos
(o inlocuieste pe doamna Prodan Irina)
1 5-mai.-12 15
28 Colegiul Naţional “Ştefan cel Mare” Str. Ştefan cel Mare, nr. 67 TÂRGU-NEAMŢ NORD EST 17-mar.-12 Neamț Bocanet Daniela 1 5-mai.-12 15
29 Şcoala cu clasele I- VIII, Str. Eforiei, nr. 46A VALEA CĂLUGĂREASCĂ SUD MUNTENIA 17-mar.-12 Prahova Alexandru Andreea Iolanda 1 5-mai.-12 15
30 Colegiul Naţional „C.D. Loga” Bdul. C.D.Loga, nr. 37 TIMIŞOARA VEST 17-mar.-12 Timiș Micicoi Mihaela Maria 1 5-mai.-12 15
31 Liceul Pedagogic "Dimitrie  Tichindeal"Bdul. Gen. Dragalina, nr.7 ARAD  VEST 31-mar.-12 Arad Nadaban Laura 1 12-mai.-12 15
32 Colegiul National "A. T. Laurian" Str.Nicolae Iorga, nr. 19 BOTOŞANI NORD EST 17-mar.-12 Botoșani Aniculaese Ovidiu 1 12-mai.-12 15
33 Colegiul Naţional “ Mihai Eminescu” Str. Octav Onicescu, nr. 7 BOTOŞANI NORD EST 24-mar.-12 Botoșani Chiriac Cristina 1 12-mai.-12 15
34 Colegiul Naţional “Ion Maiorescu” Str. N.D.Barcian, nr. 8 GIURGIU SUD MUNTENIA 10-mar.-12 Giurgiu Anton Corina Oana 1 12-mai.-12 15
35 Colegiul Naţional „Mihai Viteazul” Bdul. Unirii, nr. 10 SLOBOZIA SUD MUNTENIA 24-mar.-12 Ialomița Ciurea Karin 1 12-mai.-12 15
36 Colegiul Naţional ” Radu Greceanu” Str. Nicolae Bălcescu, nr.8 SLATINA SUD VEST OLTENIA 24-mar.-12 Olt Ivanus Raluca 1 12-mai.-12 15
37 Colegiul Tehnic „Al.Papiu  Ilarian” Str. Mihai Viteazul, nr. 59 ZALĂU NORD VEST 24-mar.-12 Sălaj Hossu Cristina Ioana 1 12-mai.-12 15
38 Liceul Teoretic „Mikes Kelemen”, str. Kos Karoly, nr. 1-3, Sf. Gheorghe, Covasna 12-apr.-12 Covasna Katalin Gocz Anna 1 19-mai.-12 15
39 Colegiul Naţional de Informatică “Traian Lalescu” Str. Victoriei, nr. 23 HUNEDOARA VEST 31-mar.-12 Hunedoara Dan Sorina 1 19-mai.-12 15
40 Liceul Teoretic “Horia  Hulubei” Str. Fizicienilor, nr. 42 MĂGURELE BUCUREŞTI ILFOV 31-mar.-12 Ilfov Budes Cristina Maria 1 19-mai.-12 15
41 Colegiul National „Eudoxiu Hurmuzachi”, Str. Bucovinei, Nr. 5, Radauti, jud. Suceava 31-mar.-12 Suceava Mocrei Ecaterina Liliana 1 19-mai.-12 15
42 Liceul Teoretic „Ion Barbu” Str. Năbucului, nr. 18, sect. 5 BUCUREŞTI BUCUREŞTI ILFOV 24-mar.-12 Bucuresti Gervescu Luiza Lucia 1 19-mai.-12 15
43 Şcoala cu clasele I- VIII,  Nr. 5 "Corneliu Popescu" Calea Victoriei, nr. 114, sect. 1 BUCUREŞTI BUCUREŞTI ILFOV 24-mar.-12 BUCURESTI Dascalescu Gratiela Maria Alexandra 1 19-mai.-12 15
44 Colegiul National « Titu Maiorescu», Str. Ecaterina Varga, nr. 10 AIUD CENTRU 7-apr.-12 Alba Radu Corina 1 26-mai.-12 15
45 Colegiul Naţional „Al.I.Cuza” Str.Aleea Şcolii, nr. 1 GALAŢI SUD EST 7-apr.-12 Galati Neculita Ema 1 26-mai.-12 15
46 Colegiul Naţional „Spiru Haret” Str. Italiană,nr 17,sect. 2 BUCUREŞTI BUCUREŞTI ILFOV 07-apr. BUCURESTI Durac Ana 1 26-mai.-12 15
47 Colegiul Naţional “Gh. Vrânceanu” Str. Lucreţiu Pătrăşcanu, nr.30 BACĂU NORD EST 31-mar.-12 Bacău Popa Elena Diana 1 2-iun.-12 15
48 Colegiul  „Naţional” Str. Arcu, nr. 4 IAŞI NORD EST 9-apr.-12 Iasi Doroftei Dorina 1 2-iun.-12 15
49 Colegiul Naţional “ Nichita Stănescu” Str. Nalbei, nr. 3 PLOIEŞTI SUD MUNTENIA 17-mar.-12 Prahova Rusu Cristina 1 2-iun.-12 15
50 Colegiul Economic “Mihail Kogălniceanu” Bdul Gării, nr. 25 FOCŞANI SUD EST 9-apr.-12 Vrancea Gurgu Marilena 1 2-iun.-12 15
51 Colegiul  Economic " Ion Ghica" Str. 9 mai, nr. 104 BACĂU NORD EST 12-apr.-12 Bacau Bour Ofelia 1 16-iun.-12 15

I want to join

If you want to join our courses, please complete one of the digital documents by following this link. 

Thank you!


Guide to Join



Project Sustainability


Site activity

  • Site Counter: 2,827,899
  • Unique Visitor: 166,943

Forumurile active contin:

  • 1577 subiecte
  • 79734 comentarii

Au fost trimise 9948 invitatii la cursuri.




This site is not optimized for Internet Explorer V6